Всесвітній день психічного здоров'я

Всесвітній день Психічного здоров'я
Беремо до уваги і практикуємо  

ПОЧИНАЙТЕ ЩОДНЯ З ЦЬОГО ТЕКСТУ.  І ВАШЕ ЖИТТЯ знайде новий СЕНС!
💥Сьогодні, прокинувшись рано вранці, я раптом несподівано зрозумів (-а), що сьогоднішній день буде найкращим днем ​​в моєму житті!  І відкинувши всі сумніви, я вирішив (-ла), що у мене сьогодні весь день буде свято! 
💥Сьогодні я вирішив (-ла), що буду дякувати за те, яким дивовижним було моя життя: за всі мої перемоги і досягнення, натхнення і благословення, і, звичайно, за всі труднощі, які у мене були.  Адже вони мене робили тільки сильніше.
💥 І цей день я обов'язково проживу з високо піднятою головою і щасливим серцем.  Я буду вдячний (-на) Богу за всі ті прості речі, які мене оточують: за ранкову росу, сонце, хмари, дерева, квіти і спів птахів.
💥Сьогодні я буду найуважнішою людиною на світі.  Сьогодні я поділюся своєю радістю з оточуючими мене людьми.  Завдяки мені сьогодні хтось посміхнеться.
💥Я створю що-небудь незвичайне і добре для абсолютно незнайомої мені людини.  І подарую найщиріший комплімент тому, хто чомусь сумує. 
💥Я скажу дитині, що вона - абсолютно особлива людина.  А тому єдиному, кого люблю - як сильно люблю і як багато вона (-він) означає в моєму житті. 
💥Сьогодні я перестану турбуватися про те, чого немає у мене і буду дякувати Богу за всі ті чарівні речі, які мене оточують в цьому світі.  Я знаю і пам'ятаю, що занепокоєння - це всього лише марна трата дорогоцінного часу.  Моя віра в мої власні сили  приведуть мене до моїх цілей.
💥І сьогодні вночі, перед тим, як йти спати, Я обов'язково вийду на вулицю, і подивлюся наверх - на нескінченне небо, усипане мільярдами зірок.  І з благоговінням милуючись красою зірок і срібним місяцем, Я буду дякувати Богу  за все це чарівництво навколо.  І, вже вночі, поклавши голову на свою подушку, я буду вдячний (-на) Богу за цей кращий день в моєму житті.  І спати Я буду сном щасливої ​​дитини, яка з хвилюванням чекає завтрашній день.
💥Тому що завтра, буде найкращий день в моєму житті!

Опубліковано 10.10.2022 автор Христопалова Валентина Павлівна

<< Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 Наступна >>