Поради батькам: подарунки дітям до дня Святого Миколая

     Щороку в грудні  всі діти з радістю починають чекати 19 грудня - день Святого Миколая. Про подарунки Святого Миколая складено безліч легенд.   Миколай завжди приходить вночі. Він непомітно приносить у будинки іграшки і теплі речі для дітей, ліки для хворих. За традицією у свято Святого Миколая діти отримують у подарунок солодощі, деякі дітлахи в передсвятковий вечір кладуть в черевик записочку, в якій пишуть, щоб їм хотілося отримати. Тому  зранку маленькі українці шукають свої подарунки під подушкою. Адже саме в цей день Микола приносить під подушку подарунки кожній слухняній дитині. Але батьки традиційно стикаються з проблемою: який подарунок вручити малюкові в цей день?
 

Для самих маленьких
Діткам від 2 до 4 років підійдуть розвиваючи іграшки, які допоможуть навчитися говорити і читати, освоювати творчість - ліплення, малювання. Ідеальними подарунками можна назвати барвисті книжки з мінімумом тексту, музичні іграшки, набори для творчості, спортивний інвентар.
 

Для дітей молодшого дошкільного віку
            У віці від 5 років і старше діти починають не лише пізнавати світ, а й відтворювати його: посилено щось малюють, ліплять і майструють. Тому, доречними будуть іграшки, які допоможуть реалізувати ці прагнення. У цьому віці багато дітей воліють одержати в подарунок санчата, ковзани, самокати, настільні ігри.  В тренді залишаються й роботи-трансформери. Напевне, через бойові дії на сході нашої країни стали популярнішими іграшкові автомати, пістолети, танки, набори солдатиків.

Різочка від Миколая – це наче страшний сон для дітей, найважче покарання. Тому рекомендуємо батькам не класти її під подушку, аби не засмучувати на свято дитину, бо ж Святий угодник добрий і вибачить, якщо за непослух чи погані вчинки попросити у нього пробачення.
Навіть якщо дитина неслухняна, треба акцентувати увагу на тому, що Миколай вірить у неї, в те, що вона виправиться. Не варто залишати дитину без подарунка! Особливо коли в сім’ї кілька дітей. Тоді обділений може затаїти образу не лише на маму чи тата, а й на брата і сестру. Наслідком такого виховання стане лише ворожість до оточення. А свято Миколая повинне вселяти віру в добро і прощення.
Не так легко інколи буває робити комусь приємність. Але це обов’язково потрібно, щоб якнайбільше було на дитячих личках щирих радісних усмішок!

Опубліковано 02.12.2015 автор Христопалова Валентина Павлівна

<< Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Наступна >>