РОЗВИВАЄМО МОВЛЕННЯ ДОШКІЛЬНЯТ

        Тому в річному плані ДНЗ №5 на поточний навчальний рік було передбачено тематичне вивчення питання: «Вплив художньо-мовленнєвої діяльності на  всебічний розвиток дитини дошкільного віку», яке було проведено протягом тижня  в середніх №1, №2 групах.
      Метою такого вивчення стало отримання інформації про створення розвивального середовища, використання педагогами методів і прийомів, інноваційних технологій у роботі з дітьми під час здійснення художньо-мовленнєвої діяльності.
       Заключним етапом тематичного вивчення  було проведення засідання педагогічної ради на тему«Мовленнєвий розвиток дітей дошкільного віку».
  

        На засіданні педради обміном думками з питання «Вплив розвитку дрібної моторики на формування мовлення дітей» поділились вихователі усіх груп.

        Наслідки тематичного вивчення питання в середніх №1, №2 групах ДНЗ з питання «Вплив художньо-мовленнєвої діяльності на всебічний розвиток дитини дошкільного віку» у довідці висвітлила вихователь –методист Бартош М.Є.
           Досвідом роботи з питання «Як говорять дошкільнята» поділилась з присутніми вихователь середньої групи «Калинка» Пилипчук Л.В.
        І на закінчення засідання педагоги розробили та обговорили поради батькам і вихователям ДНЗ «Плекаємо мовленнєву особистість"

   

0 Коментарі
Опубліковано 11.12.2013 автор Христопалова Валентина Павлівна