Робота з батьками: форми і методи

   

   

            Педагоги нашого ДНЗ з досвіду роботи знають, що серед усіх надбань людини найбільшу цінність має добре виховання, одержане в дитинстві та юності від батьків, у родинному колі. Українська родина і сьогодні є тим життєдайним джерелом для спраглих, що наснажує і надихає прийдешні покоління на все Добре, Розумне і Вічне у цьому Богом благословенному світі. Тому спільна робота з родиною в ДНЗ завжди займала і займає чільне місце.

Під час   Тижня співпраці з родинами вихованців в усіх вікових групах тематично вивчалось питання: «Впровадження сучасних технологій під час організації роботи з батьками»,  наслідки якого були розглянуті на засіданні педагогічної ради «Модернізація підходів у роботі з родинами та розвитку партнерських відносин між закладом та сім'єю».  
      До засідання педагогічної ради  проведено комплекс методичних заходів, а саме: анкетування  педагогів ДНЗ з питання:  «Форми роботи з батьками та їх ефективність»;  консультація для педагогів «Засоби та заходи співпраці ДНЗ з батьками дітей».
Було організовано відкриті покази методичних заходів для педагогів: у середній групі №1 «Сонечко»  проведено «Веселі зиимові старти»,  на яких відбулись спільні змагання дітей і батьків. Метою даного заходу було  використання інноваційних технологій під час організації заходів у роботі з батьками.

     

     

     

     

    

     

    

      З метою налагодження взаємодії дошкільного закладу з батьками, у старшій   групі №2   «Ромашка» проведено батьківські збори, які пройшли в нетрадиційній формі.

Отже, важлива умова ефективної навчально-виховної роботи — єдність ДНЗ і сім'ї, якої можна досягти за умови, що дитячий садок постійно працює над підвищенням рівня психолого-педагогічної обізнаності батьків, їх педагогічної культури.

0 Коментарі
Опубліковано 05.03.2014 автор Христопалова Валентина Павлівна