До уваги педагогічних працівників ЗДО №5 «Вербиченька», батьків або інших законних представників вихованців закладу дошкільної освіти

До уваги педагогічних працівників ЗДО №5 «Вербиченька», батьків або інших законних представників вихованців закладу дошкільної освіти

У зв’язку із введенням та продовженням  воєнного стану в Україні, керуючись  частиною 11 статті 60² КЗпП України та згідно п.2. п.п.2.2 Додатку до рішення виконавчого комітету Сарненської міської ради від 26.08.2022 року та наказу по ЗДО (ясла-садок) №5 «Вербиченька» Сарненської міської ради від   31.08.2022 №40 – од  «Про запровадження дистанційної форми роботи педагогів ЗДО з вихованцями груп» до скасування чи припинення воєнного стану наш заклад працюватиме з вихованцями дистанційно.
Найголовніше завдання нашого колективу - в жодному разі не зупиняти навчальний процес, забезпечити його якість для наших вихованців у новому навчальному році та спільно з вами зберегти їхнє життя, психологічне здоров’я у складних умовах воєнного стану.
Війна примусила педагогів нашого закладу переосмислити зміст навчальних планів роботи, та поставити за мету опанувати нові методи дистанційного навчання та удосконалити навчання своїх вихованців та роботу з батьками..
Організація дистанційної роботи в умовах воєнного стану вимагає створення нової моделі вихователя, де важливим є не тільки  володіння знаннями з дошкільної педагогіки та психології і належний рівень професіоналізму, але й мобільність, гнучкість, психологічна стійкість, володіння сучасними інформаційними технологіями та інноваційними методами навчання і виховання дітей дошкільного віку.
    Тому для підвищення якості дистанційного навчання в умовах воєнного стану на педагогічній раді вихователям були надані рекомендації щодо  використання усіх наявних можливостей проведення занять через застосунки Viber, Telegram, WhatsApp, Фейсбук  тощо.
Сподіваємось, що ви підтримаєте форму дистанційного навчання і весь час будете поряд зі своїми малюками.
Заздалегідь дякуємо батькам за співпрацю, підтримку та допомогу. Успіх малят – це наша спільна радість та нагорода.
Все буде Україна!!! 


 

Опубліковано 05.09.2022 автор Христопалова Валентина Павлівна

<< Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 Наступна >>