Тиждень безпеки в ДНЗ

 

Під час Тижня в ДНЗ побували  інспектори ВДАІ Сарненського РВ УМВС України в Рівненській області Пащук Михайло Петрович та Кравченя Олександр Миколайович.  Вони презентували для дітей короткі мультфільми про ситуації на дорозі, провели з малятами бесіду про те, яким потрібно бути пішоходом і як правильно поводити себе на дорозі.  Інспектори побували в гостях у групах, провели бесіди з дітьми, подарували їм плакати. А на згадку сфотографувались з дітьми груп.
    Під час ТБЖД з дітьми було організовано багато цікавих форм роботи. Це тематичні заняття з фізичної культури «Пожежа у лісі», «Вогонь-друг, вогонь-ворог» з метою ознайомлення  дітей з правилами обережного поводження з вогнем.
Діти пригадали та закріпили номери основних телефонів гарячої лінії (101,102, 103).
       З метою у доступній формі переконати дітей у потребі обережного поводження із незнайомцями на вулиці та вдома був організований перегляд лялькової музичної вистави «Курочка і Півник», яку показали дітям педагоги ДНЗ. Діти з цікавістю переглянули мультфільми «Котик та Півник», «Коза-дереза», «Івасик-Телесик».
       Діти мали змогу самостійно вивести правила обережності при зустрічі з незнайомцями, коли залишаються вдома самі, або граються на подвір`ї. Педагоги намагались активізувати мислення, увагу, уміння творчо та креативно мислити і застосовувати набуті знання у практиці (ігрові ситуації: сам удома, пригости цукеркою, чуже подвір`я та ін.)
       В усіх вікових групах згідно з календарними планами, на протязі Тижня були проведені змістовні заняття та заходи з дітьми.
       В проведенні Тижня безпеки приймали участь батьки вихованців. Разом з дітьми вони організували виставки дитячих малюнків, поробок з природного матеріалу тощо.

    

    

   

0 Коментарі
Опубліковано 05.11.2013 автор Христопалова Валентина Павлівна