Виставки в ДНЗ

Організація виставок у закладі згуртовує не тільки дитячий колектив, а й батьків. 
Виставки мають пізнавальне і виховне значення як для дітей, які беруть участь у їх підготовці, так і для тих, хто її оглядає.
Такі виставки в групах ДНЗ було організовано під час «Тижня безпеки дитини» та під час проведення загальних батьківських зборів. І діти, і батьки активно приймали участь у підготовці виставок, які були присвячені даному заходу.  
Тематика робіт була різноманітна: в основному це безпека життєдіяльності дитини. Роботи, які складали експозицію виставок вікових груп, були різні за формою виконання. 
Порадувала присутніх різнобарвна загальна виставка, яку було представлено батькам на загальних батьківських зборах.  На ній були представлені різноманітні вироби з дарів осені. Це і гарбуз  у вигляді карети  із Попелюшкою, І Казкова корзинка із різноманітних зерен, вироби з шишок, моху, аплікації з листя і ще безліч цікавих робіт.  Можна позаздрити креативності батьків та їх дітей.
Усвідомлюючи значимість виставок,  як ефективної форми роботи з дітьми та батьками, педагоги ДНЗ регулярно організовують і проводять тематичні виставки. Це згуртовує педагогічний і батьківський колектив і допомагає у спільному вихованні малят.


                                                   

 

   

 

        

                                                                     

 

0 Коментарі
Опубліковано 05.11.2013 автор Христопалова Валентина Павлівна