ЗАГАЛЬНІ БАТЬКІВСЬКІ ЗБОРИ

         А  мета даного заходу:  спонукати батьків  до об’єднання зусиль із педагогами для досягнення позитивних результатів у питаннях розвитку, виховання та навчання дітей дошкільного віку. На збори були запрошені вчитель початкових класів СШР №5 Сварицевич Л.М. та психолог Сосюк О.В.
         Кількість присутніх батьків на зборах засвідчила про те, що вони не залишаються байдужими до життя дітей в дитячому садку і не займають пасивну позицію щодо виховання і освіти власної дитини. Про роботу колективу ДНЗ і батьків за період 2012 – 2013 навчального року   звітувала завідувач В.Христопалова, яка у своєму виступі ознайомила батьків з загальними відомостями про дошкільний заклад, кадровим забезпеченням, організаційно-педагогічною роботою,  роботою з батьками, організацією харчування дітей, матеріально-технічним забезпеченням. Зокрема, було відмічено позитивні сторони співпраці ДНЗ з батьківським  колективом.  Завідувач подякувала усім батькам за фінансову підтримку та допомогу у облаштуванні ігрових майданчиків ДНЗ. 
          З підсумками анкетування батьків «Чи знаєте ви основні правила для батьків?» ознайомила вихователь-методист Бартош М.Є. 
             З організацією харчування та вимогами до перебування дитини в ДНЗ виступила сестра медична старша Вольвах Т.В. .
                 У виступах вчителя початкових класів та психолога СШР №5   «Готуємо дитину до школи завчасно» прозвучали рекомендації та поради щодо підготовки дітей до шкільного навчання.
            На зборах було створено психологічну атмосферу, що сприяла розкутому і довірчому спілкуванню. Батьки були не лише зацікавлені, а й давали слушні поради. У своїх виступах та запитаннях батьки озвучили розуміння необхідності співпраці з педагогами ДНЗ.
            Зборами було обрано піклувальну раду, в склад якої увійшли батьки усіх вікових груп. 
              Для батьків було організовано невелику концертну програму, в якій прийняли участь  вихованці усіх вікових груп. Цікавою була і виставка спільних робіт дітей і батьків.  А на кінець ведуча з дітьми почастували усіх присутніх короваєм.
               Організація повноцінної взаємодії педагогів і батьків є на сьогодні одним з найважливіших завдань, що стоять перед колективом дошкільного закладу. Тому двері нашого дитячого садка завжди відкриті для всіх батьків.

             

    

     

                                        

0 Коментарі
Опубліковано 05.11.2013 автор Христопалова Валентина Павлівна