ГОДИНА СПІЛКУВАННЯ З ПЕДАГОГАМИ ДНЗ

     

           Метою даного заходу було ознайомити педагогів з проблемою розвитку творчих здібностей дітей дошкільного віку; розкрити теоретичні основи; ознайомити з інноваційною методикою музичного виховання за Карлом Орфом;  виробити практичні навички та принципи творчого підходу до дітей.
       Для того, щоб отримати заряд енергії на весь час спілкування, захід розпочався з вправи «Подаруй квітку», що і  зробили педагоги, подарувавши один одному квітку.
            Інна Володимирівна ознайомила присутніх з методикою К.Орфа, вказавши на те, що на музичних заняттях не є головним створення музичних шедеврів, а головним є сам творчий процес, необхідний дітям.
      З метою активізувати образну пам'ять і творчу уяву педагогів, розвивати швидкість та гнучкість думки, вміння міркувати нестереотипно, учасникам було запропоновано ігровий блок, який складався з різноманітних по змісту і завданнях вправ: «Казковий вернісаж», "Принц і принцеса", "Колобок", "Прикрась музику", "Склади пісеньку" та «Намалюй пісню».
           І закінчилась година спілкування відповідями присутніх на запропоновану бліц-анкету, яка включала в себе наступні питання:
1. Чи потрібні такі форми роботи з педагогічним колективом в методичній роботі закладу?
2. Які вправи вам сподобалися?
3.Чи  сприяла ділова гра вашому професійному зростанню?
4. Пропозиції по удосконаленню проведення таких форм роботи?

  

0 Коментарі
Опубліковано 14.12.2013 автор Христопалова Валентина Павлівна