СВЯТО МИКОЛАЯ В ДИТЯЧОМУ САДКУ

От і сьогодні, в день святого Миколая, до діток ДНЗ «Вербиченька» завітав Миколай із своїми друзями. Колектив артистів із підліткового клубу «Юність» створили для  малят нашого дошкільного закладу чудове свято. Справжня казка панувала в залі. Сивобородий, у довгій золотистій накидці святий Миколай побажав дітям завжди наслідувати добро і вчинки Миколая! Діти знають,  щоб від Миколая подарунки отримати, треба бути чемними і слухняними. Діти розповіли Миколаю вірші, а юні артисти підліткового клубу розіграли сценки, які спонукали маленьких глядачів до роздумів про добро, хороші вчинки, любов до рідних і близьких.  

  

  

  

  

  

         А на закінчення дійства  Миколай роздав усім дітям довгоочікувані подарунки.  І навіть гарного прутика від Миколая не отримав ні один малюк. 

        На святі були присутні батьки вихованців. Тож прозвучали побажання, щоб це свято стало для нас святом Милосердя, святом Доброти, Прощення, Любові до ближніх. Бо добра казка ніколи не зникає з нашого життя, а Миколай завжди залишається з нами.

  

0 Коментарі
Опубліковано 19.12.2013 автор Христопалова Валентина Павлівна