НОВОРІЧНО-РІЗДВЯНІ ВИСТАВКИ В ДНЗ

 Дитяча і доросла фантазія у всіх викликає тільки позитив від побаченого. Так, у старшій групі №2 «Ромашка» організували персональну виставку сім’ї Бейдієвих: мами Тетяни Сагітівни та сина Рустама. 

У середній групі №1 «Сонечко» батьки теж не залишились осторонь. Цілий парад передноворічних ялинок милує око усіх, хто заходить в групу. Щодня виставки поповнюються новими атрибутами.       

Колектив ДНЗ щиро вдячний усім батькам та дітям, які приймають участь у такій прекрасній і позитивній справі. 

  

  

      

        Цікаву персональну виставку вишиванок на зимову тематику організували в групі "Ромашка" мама Тетяна Вікторівна і дочка Настуся Сороки. Милують око чудові Сніговики, ялинка. Любов до вишивання мама прищеплює доньці змалечку. А результат - в мініатюрних вишиваночках.   

  

  

  

         А родина Кириченків мама Тамара Анастасівна з сином Альошею принесли на виставку старі ялинкові іграшки, яким уже багато років. Діти з задоволенням і цікавістю розглядали іграшки, якими прикрашали ялинки їх бабусі, мами, коли були маленькими.

  

  

  

  

  

А ще парад ялиночок порадував усіх, хто завітав у групу "Ромашка". Фантазії у батьків не займати. Скрізь, куди не кинь оком,  відчувається наближення самого улюбленого свята малюків. І допогли в цьому батьки, діти і працівники дошкільного закладу.

  

      У середній групі "Калинка" батьки спільно з дітьми виготовили передноворічні поробки: тут і ялиночки різноманітні, прибрані цукерками, зроблені з серветок;  і сніжинки, і вироби з шишок, паперу.  

   

         

                        

 

 

0 Коментарі
Опубліковано 20.12.2013 автор Христопалова Валентина Павлівна