НОВОРІЧНІ СВЯТКОВІ РАНКИ У "ВЕРБИЧЕНЬЦІ"

 

            Програма усіх ранків була зорієнтована на вікову категорію дітей. Прибрана новорічна ялинка, оформлення залу, усе спонукало до того, щоб малята повністю поринули у атмосферу казки. Головними учасниками свята були діти. У нашому садочку всі свята робляться для них і заради них. Діти приймали активну участь у дійствах, їм було весело, комфортно. Костюми малечі, підібрані їх турботливими батьками,  були теж важливим елементом Новорічних ранків. Яких тільки казкових персонажів не було на  святі!!!                                                                                                                                                                                                       Веселі ведучі Дід Мороз і Снігурка, Зима і Баба Яга та інші персонажі,  не давали нудьгувати ні малечі, ні усім присутнім на святі.  У Діда Мороза в запасі були жарти, ігри, веселі історії. Були постановки казок, розважальні ігри, конкурси.  До участі залучались батьки. Діти завжди більше відкриваються у своїх талантах, коли біля них поряд мама або тато. На свято завітали і маленькі колядники, які своєю колядкою прославляли Бога і наближення  свята Різдва.                                                                                      

     І яке Новорічне свято без подарунків! Дітям важливий не тільки сам подарунок, але і його презентація. Тому в кожній групі вона була різною. То Снігурочка з Дідом Морозом витягали їх з «замерзлого колодязя», то знаходили у казковій рукавичці, то під ялинкою мішок з подарунками знаходили самі діти.   Словом, було збережено інтригу і влаштовано дітям приємний новорічний сюрприз.                            

Колектив ДНЗ «Вербиченька», батьківський колектив, усі малята щиро дякують міському голові С.Євтушку, народному депутатові М.Кучеруку і всім, хто допоміг «придбати» Діду Морозу такі чудові подарунки, які отримали усі діти нашого дитячого садка!  І тим самим створити для них справжнє свято і чудовий настрій!  

ОСЬ ТАК ПРОХОДИЛО СВЯТО...

Середня група №2 "Калинка"

  

  

 

  

Молодша група "Зайченятко"

  

  

  

  

  

Середня група №2 "Сонечко"

  

  

  

  

   

  

  

 Старша група №2 "Дзвіночок"

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

Старша група №1 "Ромашка"

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

 

0 Коментарі
Опубліковано 29.12.2013 автор Христопалова Валентина Павлівна