АКЦІЯ МИЛОСЕРДЯ

    Саме такі почуття намагаються прищепити маленьким вихованцям педагоги нашого дошкільного закладу. Щоденно під час бесід, читання літературних творів на морально-етичні теми, перегляду мультиплікаційних фільмів вихователі вчать дітей  проявляти  маленькі милосердні вчинки.
       Дітей вчать, що одне добре слово дає людині надію і підтримку; одна добра справа перемінює нас; кусочок хліба рятує від голоду; одна склянка води втамовує спрагу. 
      На другий день Різдва діти старшої групи «Дзвіночок» з вихователем Васькевич Л.С., музичним керівником Симончук І.В., помічником вихователя Усич І.Ф. відвідали міський  Будинок Милосердя, щоб колядками привітати мешканців цього Будинку.
         Скільки радості, теплоти і щирості викликали відвідини малят у цих немічних стареньких дідусів та бабусь. Дітям неодноразово наголошувалось на тому, що люди, які живуть у Будинку Милосердя, не можуть дати взамін щось матеріальне, зате вони добре відчувають розуміння і те, що їх не забувають, підтримують. І саме це  довго буде зігрівати їх серця.
         Персонал і мешканці Будинку Милосердя були щиро вдячні маленьким колядникам і з вікон свого Будинку поглядами проводжали малят, які принесли в їх дім радість, позитивний настрій і щасливі хвилини свята .  
         А по дорозі в дитячий садок діти ділились враженнями і, мабуть, ще раз зробили для себе висновок, що  добрим і милосердним легше жити, тому що люди платять їм любов'ю.

  

  

                                                                     

 

0 Коментарі
Опубліковано 09.01.2014 автор Христопалова Валентина Павлівна