До 70-річчя визволення міста Сарни

     Тому не тільки дорослі долучились до заходів, які проходили у місті. Педагогічний колектив ДНЗ проводив відповідну роботу з старшими дошкільнятами. Було проведено тематичні заняття у старших групах, де дітям у зрозумілій для них формі вихователі розповіли про події воєнного часу. Про те, що наше місто звільнили і перемогли ворога тому, бо наші воїни вели війну Вітчизняну, справедливу. Перемогли тому, що відстоювали своє місто, свою Батьківщину, відстоювали право на життя, на щастя, були мужніми, відважними. Дітям було презентовано відеоролик «70-річчю визволення міста Сарни присвячується», який було змонтовано спеціально до цієї дати. Після перегляду відеоролику та його обговорення, дітям було запропоновано намалювати квітку, яку б вони подарували ветерану війни або принесли до пам’ятнику воїнам-визволителям. Діти всі намагались намалювати найкращу квітку.            

            Усі заходи в ДНЗ були направлені на те,  щоб виховувати в старших дошкільників повагу до героїчних подвигів наших солдат, ушановувати пам'ять тих, хто загинув у роки Великої Вітчизняної війни; формувати патріотичні почуття гордості за старше покоління; сприяти пробудженню бажання шанувати старших,  берегти традиції українського народу  і своїм маленьким сердечком  уболівати за майбутнє країни.       

              Педагоги, у бесідах з дітьми, наголошували, що Сарни є досить цікавим за своєю історією містом України. І, мабуть, не лише тому, що з ним пов’язані воєнні дії, які проходили у місті. А ще тому, що тут з давніх часів живуть люди, які всім серцем закохані в рідний край, для яких рідне місто в різні часи було і є джерелом трудового натхнення та краси душі.

  

  

  

  

  

  

0 Коментарі
Опубліковано 15.01.2014 автор Христопалова Валентина Павлівна