ПРАЦЮЄМО І ВИХОВУЄМО СПІЛЬНО З БАТЬКАМИ

 

Так, вихователі старшої групи №1 Стрибулевич Р.С., Бікус В.В. провели групові  батьківські збори , які пройшли у нетрадиційній формі спільно з дітьми групи.  Темою зборів було питання :  «Роль сім’ї, дошкільного закладу у  вихованні та навчанні дитини».  На  зборах вихователь Бікус В.В.  розповіла про творчість Т.Г.Шевченка. Мама групи Бейдієва Т.С. відмітила, що завданням кожної україхнської родини має бути виховання у дітей пошани до Т.Г.Шевченка. 

  

  

  

Короткий екскурс "Шевченко на Рівненщині" здійснила вихователь Стрибулевич Р.С., яка навела багато цікавих епізодів із життя Кобзаря на Рівненщині.  батьки обмінялись досвідом сімейного виховання.

Діти з батьками вшанували память великого Кобзаря і до його портрета поставили кошик з квітами. Своїм батькам діти розповідали про життя Т.Шевченка, а під час гри "Впізнай вірш" діти читали уривки із поетичних творів Шевченка, а батькам було поставлено завдання, відгадати назву твору.  Відрадно те, що батьки досить добре справились із завданням, а це свідчить про те, що вони знають поезію Т.Шевченка.

Цікавим елементом спільних зборів була гра "Продовж прислів’я ",  завданням якої було  назвати частину українського прислів’я  і закінчити його.

Після фізкультхвилинки діти спільно з батьками малювали український одяг. 

         

   

   

                                                 

 На виставці, яку підготували вихователі групи до зборів, батьки мали змогу ознайомитись з цікавими колективними роботами учасників гуртка «Умілі ручки» на тему: «Великому Кобзареві – 200 років».    

  

  

  

  

  

  

                                                                  

 Дану виставку з дітьми підготувала вихователь Стрибулевич Р.С., керівник гуртка "Умілі ручки". Для виготовлення робіт вихователь познайомила дітей з інноваційними методами  квілінгу і торцювання. Діти добре засвоїли ці методи і з задоволенням працювали над оформленням портретів Великого Кобзаря.

0 Коментарі
Опубліковано 05.03.2014 автор Христопалова Валентина Павлівна