ВИКОНУЄМО ПРАВИЛА ПЕРЕБУВАННЯ ДИТИНИВ ДНЗ

ШАНОВНІ БАТЬКИ!
Ваша дитина відвідує наш заклад.
Переконливо просимо Вас дотримуватися наших основних умов та правил.
1. Приводити і забирати дитину на ділянку або в групу і віддавати безпосередньо вихователю.
1.1. Приводити і забирати з дитячого саду дитини мають право тільки батьки або особи, які їх замінюють (на підставі юридичних документів), а так само повнолітні родичі з письмового дозволу батьків.
1.2. Приводити і забирати дітей особам у нетверезому стані суворо заборонено.
Режим роботи установи зумовлений виконанням вимог щодо охорони життя та здоров'я дітей і збереження майна ДНЗ.
2. Відвідування батьками установи здійснюється:
- у дні батьківських зборів;
- у дні вечірок і свят;
- в дні Відкритих дверей;
- у будь-який інший час за дозволом завідувача ДНЗ  або вихователя-методиста (у випадках необхідності відвідати заняття, режимні моменти і т.п.).
3. У разі відсутності дитини в ДНЗ з будь-якої причини, необхідно повідомляти вихователя або сестру медичну старшу
за тел. 3 – 38 – 14 або мобільними телефонами, які є у вихователів  груп
4. Для благополучного перебування дитини в установі, батьки зобов'язані забезпечити наявність у дитини наступних речей :
- змінні трусики; піжама (в період відключення опалення);
- змінне взуття;
- гребінець пластмасовий.
5. ДНЗ не несе відповідальності за втрату речей, в т.ч. колясок ( місць для зберігання колясок в ДНЗ не передбачено нормами СЕС). Прохання не годувати дітей вранці і не давати з собою солодощів, жувальних гумок і ін. продуктів, колючих і цінних речей (значки, ланцюжки, сережки, браслети і т.д.). Не надягати дорогі речі в ДНЗ, не приносити дорогих іграшок, книг.
6. Категорично заборонено приносити в ДНЗ будь-які медикаменти, просити педагогів давати їх дитині в період її перебування в дитячому садку.
7. Батьки та особи, які їх замінюють, є повноцінними учасниками педагогічного процесу і мають право брати участь в організації дитячих ранків і розваг, екскурсій для дітей, заходів у масштабах міста
8.  В цілях створення комфортних умов перебування дитини в дитячому садку, оформлення предметно-розвивального середовища, збереження майна, приміщень і території ДНЗ, батьки та особи, які їх замінюють, згідно прийнятих рішень батьківських зборів та засідань піклувальних рад, повинні сприяти і вносити посильну допомогу у вирішенні господарських питань.
9. ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ робити зауваження педагогам та іншому персоналу ДНЗ в робочий час, створювати конфліктні ситуації, провокаційні дії у присутності дітей.
За будь-яких ситуацій , що виникають у Вас,  переконливо просимо звертатися до завідувача ДНЗ – Христопалової Валентини Павлівни за тел. 3 – 38 - 14 або особисто в будь-який зручний Вам час.
Правила для батьків складено у відповідності з Конституцією України, Законом України "Про освіту", Законом України "Про дошкільну освіту", "Положенням про дошкільний навчальний заклад України", Статуту дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 5 «Вербиченька» м. Сарни.

Опубліковано 01.12.2015 автор Христопалова Валентина Павлівна

<< Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 Наступна >>